Рукомет: Колубара потопила Златар!

У суботу гостује Мокра Гора

Рукометаши Златара уписали су и осми пораз у првенству, али су задржали пето место на табели Супер Б лиге. Идућег викенда чека их још једна утакмица пуна неизвесности јер у Нову Варош долази Мокра Гора која је уз Обилић и Дубочицу најозбиљнији кандидат за виши ранг.

Златар је синоћ у Лазаревцу играо против Колубаре, а утакмица је завршена резултатом 35:31 за домаћу екипу. Домаћини су тек у 23. минуту кренули силовитије и до краја првог полувремена стекли предност од четири гола (18:14) коју су успели да сачувају до краја утакмице.

На гостовању у Лазаревцу за Златар су ограли: Хаџибеговић, Антић (постигао 1 гол), Ристовић (4), Ракоњац (1), Ајановић, Бујишић (1), Матовић, Зечевић (5), Џекулић (2), Вуковић (8), Савић (3), Мијовић (5), Цубовић (1), Јелић и Маринковић.

После 18 одиграних кола распоред на табели Супер Б лиге је следећи : 1/ Обилић 28; 2/ Дубочица 27; 3/ Мокра Гора 27; 4/ Пролетер 22; 5/ Златар 18; 6/ Колубара 18; 7/ Нови Пазар 17; 8/ Синђелић 16; 9/ Прибој 15; 10/ Врање 15; 11/ Инђија 10 и 12/ Топличанин 3 бода.